SME
Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky

Specnaz: Project Wolf – taktická akcia zo Slovenska

Nielen západ má špeciálne vojenské jednotky. Elitní vojaci z amerických Delta Force alebo britských SAS majú svoje rovnako dobré, ak nie lepšie, náprotivky v ruských Specnaz. A práve o nich je hra Specnaz: Project Wolf vyvíjaná slovenským tímom B

má špeciálne z Delta Force alebo ak nie v A o je Specnaz: Project Wolf Byte Software.

Specialnogo naznaceniya, ako znie plný názov pre Specnaz, ruské jednotky cvičené v tých najtvrdších podmienkach sa v Project Wolf ocitnú v rukách hráča chtivého po taktickej akcii. Na vlastnom 3D engine Amoeba plnia najrôznejšie úlohy v krajinách ako Afganistan, Irán, Jemen, Uzbekistan a Myanmar - spolu vyše 40 misií. Specnaz sa zameriavajú na realizmus, čo je vidieť aj na množstve autentických zbraní. Napríklad AK-74M + GP-25, AN-94( ABAKAN ) alebo SVD Dragunov, aby som spomenul zopár. V hre ich samozrejme nájdete omnoho viac.

Project Wolf obsahuje taktiež multiplayer s pomerom k singlu až 40 percent. Päť rôznych multiplayer módov len potvrdzuje dôležitosť hry pre viacerých hráčov. Niet sa ani čomu čudovať pri tomto žánri, ktorý je priam stvorený pre hru po sieti internete.

obsahuje aj nejaký ten príbeh odohrávajúci sa v bližšie neurčenom čase. Jediným vodítkom je, že Sovietsky zväz ako tý sa už rozpadol. Ruské jednotky boli vyslané vypátrať stratený nukleárny “balíček” kdesi v Afrike. Okrem tejto nebezpečnej úlohy bude treba zlikvidovať teroristov z bu Nadil a v niektorých misiách dokonca prídu ruskej vojenskej elite na pomoc americké .

Update 21.3.2003: Hra zatiaľ ne distribútra ani dátum ydania námy.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Tech

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Dušan Kováčik v sprievode príslušníkov Zväzu väzenskej a justičnej stráže.

Súd vymeral Kováčikovi aj trest prepadnutia majetku.


7 h

Neprehliadnite tiež

Matematik Zbyněk Kubáček z Katedry matematickej analýzy a numerickej matematiky na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky UK.

Vystúpi na Európskej noci výskumníkov.


11 h

Pozrite si live stream z prednášok Noci výskumníkov.


15 h
Hrebeň Wdowiak.

Preprava stavebného materiálu na Mars by bola astronomicky drahá.


ČTK 18. sep
Skryť Zatvoriť reklamu