Oficiálne iPad 2 v ponuke predajcov na Slovensku nie je. Apple nemá v republike značkovú predajňu a zmluvní predajcovia zatiaľ iba čakajú na dodávky. Tie by mali byť odštartované zajtra po 19:00. Kým vedenie spoločnosti Apple pred časom zaradilo okolité trhy do systému predaja, Slovensko z hry dočasne vynechalo.
iPady na pultoch reťazca Nay podľa slov distribútora pochádzajú zo zahraničných trhov a na Slovensko sa dostali mimo riadneho predajného kanálu. Ide o tzv. "šedý import", pochádzajúci zväčša z Rakúska či Českej Republiky. Aj napriek tomu im však nechýba lokalizácia a podpora oficiálneho záručného servisu firmy Apple.
Za najlacnejší model s WiFi a 16-gigabajtovou pamäťou zaplatíte 479 eur, najdrahší s Wi-Fi, 3G a 64-gigabajtovou pamäťou stojí 799 eur.
Vylepšená verzia tabletu s označením iPad2 je v porovnaní so svojim predchodcom o niekoľko milimetrov tenšia, má rýchlejší procesor, dvojicu kamier, gyroskop a doplniteľný HDMI výstup.