Po pokojnom týždni v Infinity Ward sa znovu roztočili kolesá osudu a postupne rozpadávajúci sa vývojársky tím stojaci za niektorými dielmi Call of Duty opúšťa viac ľudí. Activision dokonca ani po prísľube vyplatenia všetkých odmien zostávajúcim pracovníkom neudržal uznávaných vývojárov a tím opustili hneď piati.
Celkovo tak Infinity Ward stratilo zdravé jadro tímu vrátane zakladateľov a konečné číslo odídených sa zastavilo na osemnástke. To už človek len uzatvára stávky či tento týždeň prekročíme hranicu dvoch desiatok alebo sa situácia upokojí. Podľa posledných informácií do novovzniknutého tímu Respawn Entertainment dvojice West + Zampella (pôvodní zakladatelia Infinity Ward) zmestilo už osem ex-Infinity Ward vývojárov.
Netreba zrejme ani dodávať, že pre Activision je to... a pre nás rocková klasika, ktorá nestráca svoje čaro ani po rokoch.
Zdroj: VG 247, YouTube, čitatelia +diskutujúci