SME
Utorok, 22. jún, 2021 | Meniny má PaulínaKrížovkyKrížovky

Obedná pauza: odfarbite

V hre Pixus musíte odstrániť z plochy obrázok. Urobíte to tak, že oproti nemu budete vypúšťať čiary rôznych farieb. Ak narazia na pixely zhodnej farby v obrázku, odstránia ich.

V hre Pixus musíte odstrániť z plochy obrázok. Urobíte to tak, že oproti nemu budete vypúšťať čiary rôznych farieb. Ak narazia na pixely zhodnej farby v obrázku, odstránia ich. Ak sa dotknú pixelov inej farby, hneď zaniknú. Nemyslite si ale, že budete len striedať farby a robiť za sebou čiary cez celú obrazovku. Takým štýlom vám totiž veľmi rýchlo dojde energia, o ktorú pri kreslení prichádzate. Stresujúcmi faktorom je aj čas. Po uplynutí limutu totiž začnú pixely padať a to už ide ozaj do tuhého.

pixus_b.jpg

Ovládanie:
Myš - vyberiete si ňou z dolnej ponuky farbu a potom ňou ťaháte čiaru. Pre rýchlejšiu zmenu farby sa oplatí prepínať medzi nimi aj číslami na klávesnici.

Ak poznáte podobnú návykovú hru, o ktorú by ste sa chceli podeliť s našimi čitateľmi, alebo ste nebodaj vytvorili nejakú vlastnú, napíšte nám na adresu slavomir.benko@smeonline.sk. Už zajtra sa váš tip môže objaviť v našej rubrike.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Tech

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu