SME
Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

T-Mobile rozširuje službu Easy Extra SMS

Operátor T-Mobile rozšíril službu Easy Extra SMS. Po novom má táto služba dva varianty mesačný a týždenný. T-Mobile chce službu spropagovať akciovou ponukou, keď týždňový variant stojí korunu namiesto 29 korún.

Operátor T-Mobile rozšíril službu Easy Extra SMS, ktorá umožňuje posielať SMS správy z predplatených Easy kariet za korunu. Táto cena platí do všetkých sietí na Slovensku v čase od 6:00 do 18:00. Od 1. apríla má táto služba dva varianty mesačný a týždenný, benefit teda môže využívať 30 alebo 7 dní.

Kto si aktivuje službu v priebehu apríla (od 1. do 30. apríla), získa ju za zvýhodnený mesačný poplatok - mesačný variant za 9 korún a týždenný za korunu. Tento poplatok platí aj v prípade, že si používateľ aktivuje benefit opakovane. Ak si teda aktivuje mesačný variant v posledný deň akcie, môže ho využívať ešte 30 dní v priebehu mája.

Služba Easy Extra SMS týždeň aj mesiac sa po uplynutí platnosti automaticky predĺži o ďalších 7 alebo 30 dní. Akciová cena platí aj pre existujúcich zákazníkov, ktorí už službu Easy Extra SMS využívajú a ktorým sa počas apríla automaticky predĺži.

Po skončení akcie od 1. mája 2008 bude platiť štandardný aktivačný poplatok. Službu Easy Extra SMS je možné využívať len s programom Easy Team.

akciový aktivačný
poplatok
štandardný aktivačný
poplatok
trvanie benefitu
Easy Extra SMS týždeň
1 Sk
29 Sk
7 dní
Easy Extra SMS mesiac
9 Sk
69 Sk
30 dní

 

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Tech

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Zatvoriť reklamu