SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Obedná pauza: rozhýbte to

Clack je veľmi podarená logická flešovka s príjemným dizajnom, v ktorej je vašou úlohou rozhýbať všetky paličky na ploche. Prísť na to, ako to docieliť, je vlastne tiež predmetom "zápletky", keďže sama hra neponúka žiaden tutorial. Tak do toho, prajeme 20

Clack je veľmi podarená logická flešovka s príjemným dizajnom, v ktorej je vašou úlohou rozhýbať všetky paličky na ploche. Prísť na to, ako to docieliť, je vlastne tiež predmetom "zápletky", keďže sama hra neponúka žiaden tutorial. Tak do toho, prajeme skorých 20 dvadsať "klakov" za sebou.

clack_b.jpg

Ovládanie:
Pojazdite si trochu myšou po ploche a uvidíte. (Ešte jeden tip - neignorujte dva oranžové obrazce zašité pod zelenými bublinami v ľavej časti).

Ak poznáte podobnú návykovú hru, o ktorú by ste sa chceli podeliť s našimi čitateľmi, alebo ste nebodaj vytvorili nejakú vlastnú, napíšte nám na adresu slavomir.benko@smeonline.sk. Už zajtra sa váš tip môže objaviť v našej rubrike.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Tech

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Bronzové predmety v tvare rebierok mohli ľudia v Európe počas Bronzovej doby používať ako peniaze.

Bronzové predmety našli aj v Česku.

4 h
Digitálna rekonštrukcia Psittacosaura ilustruje, ako zviera využívalo kloaku na signalizáciu počas dvorenia.

Vedci našli zachovanú kloaku.

25. jan
Desiatky robotických postavičiek Robi, ktoré si mohli zostrojiť čitatelia japonského časopisu DIY. 34-centimetrov vysoký a jeden kilogram vážiaci robot Robi rozpoznáva vyše 200 japonských fráz, dokáže chodiť, tancovať, behať a hrať futbal.

Roboty sa na ľudí začali podobať.

25. jan
Demänovská jaskyňa Slobody

V tomto roku uplynie 100 rokov od objavenia Demänovskej jaskyne slobody.

25. jan