Producenti seriálu Lost chystajú nielen ďalšie diely novej série, ktorá bude mať premiéru 4. októbra v USA, ale aj 13-dielny seriál určený špeciálne pre mobilné telefóny. Seriál Lost vysiela aj slovenská televízia Joj a čoskoro sa objaví aj na obrazovke TV Nova v ČR.
Seriál bude dostupný pre zákazníkov operátora Verizon a v dvojminútových epizódach si budú môcť používatelia mobilov pozrieť špeciálne scény. Tie nakrúti jedna z hlavných postáv seriálu – tučko Hurley po tom, ako na ostrove nájde kameru.
Seriál Lost spolu so seriálom Prison Break patrí momentálne medzi najobľúbenejšie a najsledovanejšie televízne seriály v USA. Už viac ako rok dostáva ceny na všetkých významných televíznych festivaloch.