SME
Streda, 25. máj, 2022 | Meniny má Urban

Test: Unihertz TickTock je smartfón s hodinkami na chrbte

Nie všetko zaujímavé je aj užitočné.

(Zdroj: Unihertz)

Hodnotenie

7 / 10

Unihertz TickTock 5G

Páči sa nám:
netradičný koncept
odolná konštrukcia
kapacita batérie
doplnkové tlačidlá
rozumná cena
Nepáči sa nám:
reálna využiteľnosť druhého displeja
len Full HD video

Produkt na test poskytla spoločnosť Unihertz

Čo smartfón, to netradičný koncept, aký pri konkurencii nenájdete. Spoločnosť Unihertz nie je na Slovensku veľmi známa, no jej smartfóny dokážu zaujať práve svojou jedinečnosťou a nezvyčajným poňatím inak bežných riešení.

Nie je to tak dávno, čo sme testovali jeden z najmenších smartfónov na svete, model vybavený hardvérovou qwerty klávesnicou a teraz máme v rukách veľký, či skôr mohutný odolný smartfón. To samé o sebe až tak zaujímavé nie je, no stačí sa pozrieť na jeho zadnú stranu, kde nájdete druhý, malý displej v tvare hodiniek.

Pokúsili sme sa zistiť, či má takýto koncept zmysel a či vôbec do bežného života prináša nejaké výhody. Smartfóny s dvoma displejmi síce nie sú úplnou novinkou, no v tomto dizajne sme ich ešte nestretli.

Je veľký a ťažký

Unihertz TickTock 5G je mohutný smartfón určený pre tých, ktorí preferujú odolnú konštrukciu pred štýlovým dizajnom. Kým pri iných modeloch vždy odporúčame dokúpiť si ochranný obal, tak v tomto prípade sa zaobídete aj bez neho. V balení však jeden nájdete a dokonca aj ochrannú fóliu na displej.

Dočítajte tento článok
s predplatným SME.sk.
Predplatné si môžete kedykoľvek zrušiť.
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu