SME
Streda, 1. február, 2023 | Meniny má Tatiana

Bratislava opäť hostí technologickú konferenciu. Príde aj Slovák z Googlu

Účasť prisľúbili odborníci z Microsoftu, Facebooku, či Netflixu.

Ilustračná fotografia.Ilustračná fotografia. (Zdroj: Reactive Conf)

BRATISLAVA. Bratislava tretíkrát bude v stredu a štvrtok hosťovať IT konferenciu Reactive Conf, na ktorej sa zúčastnia špičkoví IT odborníci z celého sveta.

Tento rok prisľúbilo účasť viac než 50 rečníkov, pričom organizátori očakávajú vyše tisíc účastníkov z rôznych krajín. Experti aj študenti budú debatovať a vzdelávať sa v aktuálnych trendoch vo vývoji webových a mobilných aplikácií.

SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou
SkryťVypnúť reklamu
Článok pokračuje pod video reklamou

Prečítajte si tiež: Slovák z Googlu: Prežijú len tí, ktorí zvládajú zmeny Čítajte 

Prednášať bude opäť aj Igor Minár, úspešný softvérový inžinier v Googli, Jared Forsyth, ktorý pracuje pre vzdelávaciu neziskovú organizáciu Khan Academy, Gavin Doughtie, ktorý pracoval napríklad pre tvorcu animovaných filmov Dreamworks, ale aj ďalší odborníci zo spoločností ako Microsoft či LinkedIn.

SkryťVypnúť reklamu

"Bratislava sa stane opäť centrom pre zdieľanie informácií o najprogresívnejších technológiach z prvej ruky. Veľmi nás teší, že podujatie tohto formátu sa koná práve tu a pomôže nadšencom aj študentom sprostredkovať kontakt s top svetom vývoja aplikáciií," píše v tlačovej správe Michaela Vlčková, šéfka Reactive Conf.

Konferencia sa bude konať v stredu a štvrtok (25. až 26. októbra) v priestoroch bratislavskej Starej tržnice a neďalekého Ateliéra Babylon.

V piatok 27. októbra sa uskutoční špeciálny Festival Day priamo na Fakulte informatiky a informačných technológií STU spolu s workshopmi a panelovými diskusiami s ľuďmi z spoločností ako Google, Facebook, Netflix či AirBnB.

Záštitu nad konferenciou už po druhýkrát prebral prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Tech

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťZatvoriť reklamu