SME
Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Novinky v slovenských herných obchodoch

Do slovenských obchodov mieri viacero noviniek. Najprv sa pozrime na hry od slovenskej pobočky Cenegy. Kompletne v českej verzii vychádza akčné RPG A.I.M. odohrávajúce sa na planéte obývanej robotmi. V obchodoch ho dostanete za 999 Sk. Oficiálne materiály hovoria o hre takto:

Roboti si ponechali spomienky na ľudstvo ako na tvorcu ich sveta – čo je v skutočnosti obrovská testovacia armádna oblasť. Prevezmite rolu robota s umelou inteligenciou cestujúceho na klzáku - špeciálneho stroja poháňaného antigravitačnými motormi. Klzáky sú multifunkčné bojové stroje a táto oblasť bola vytvorená pre ich testovanie. Hra kombinuje boj, obchodovanie, preskúmavanie, plnenie najrôznejších úloh a misií, vylepšovanie klzáku a nákup lepších zbraní.

Sériu starších, lacných ale dobrých hier Game4U obohatila kvalitná detektívna adventúra Post Mortem, ktorú teraz dostanete s českými titulkami len za 249 Sk. Viac o hre sa dozvedáme z našej recenzie alebo oficiálnych materiálov: 

V temnýchparížskych uličkách, sužovaný svojim jasnovideckým šiestym zmyslom, odkryjehlavný hrdina Gus McPherson spiknutie napísané krvou, ktorého súčasťou sú i krvavé rituály aartefakt, ktorý je tak starý ako čas sám!

Posledná správička sa týka vydania oficiálnej verzie perfektnej akcie The Chronicles of Riddick (pozri recenziu), ktorú si u nás kúpime ale až v polovici marca za 1299 Sk / 999 Kč v počeštenej krabici. Originálky dnes predávané v obchodoch, s anligckou krabicou a vyššou cenou sú dovezené načierno a CD Projekt na ne nebude poskytovať technickú podporu. Info o hre v skratke: 

Chronicles of Riddick je akční adventura s RPG prvky. K dispozici budete mít širokou paletu 15 zbraní, které se budou hodit ve všech 30 úrovních proti 20 druhům nepřátel. Kromě zbraní však hra nabízí i kontaktní boj. Hlavním lákadlem hry je vedle dokonalého technického zpracování (grafika, hudba, dabing) prolínání hry a příběhových sekvencí vytvořených přímo v enginu hry.

Zdroj:PR

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Tech

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Astronautka: Byť prvou ženou na Mesiaci by bolo ohromné

Jeanette Eppsová bude na Noci výskumníkov.

Astronautka Jeanette Epps.
Technici vo vnútri detektoru Borexino, ktorý zachytil nepolapiteľné častice.

Vyskúšali sme, ako sa hrá na jednej z najrýchlejších grafických kariet

Počítačové hry sa konečne dočkajú filmovej grafiky, aj vďaka herným konzolám.