![]() |
V je letecký takže cké musí sa aj ale 4.0. kto v orku ho simíku, má možnosť to teraz napraviť a o nič neprídu ani vlastníci Falcona
V prvom rade m spomenúť, že sa dočkáme nových misii, takže sa letci vlastniaci štv nemusia ničoho báť. Microprose pre letcov pripravilo kopec nových misii, ktoré sa budú odohrávať nad Kórejským poloostrovom. A čo som myslel tým kopcom? No, tak 11 tréningových levelov určite nikoho neprekvapí, ale po vyhlásení o stovke klasických misii mi sklapla sánka a len dúfam, že to nebude celé na jedno brdo a budete vnímať, že letíte už ďalšiu misiu. Väčšina misii tvorená pre F-16ku, ale k dispozícii dostaneme aj klasickú F-14ku, F/A 18ku, či Mig-29 alebo A-10.
Hlavnou črtou Falconu bola vždy realita, ktorá podľa slov skutočných letcov nemala veľa do reality. Skôr sa spolieham na tieto slová ako na kecy erudovaných českých recenzentov, rý kecú o reálnom fyzikálnom letovom modeli, nikdy v stíhačke nesedeli. Strieľať budeme reálnymi zbraňami, zložité funkcie radaru nám odhalia skrytého nepriateľa atď. Všetci to už poznáme z iných ch simulátorov a Falcon 4.0 Gold Operation Infinite Resolve nebude iný. ýborný simík získa novú grafické a hlavne atraktívnu podobu s novými misiami a zopár vylepšeniami. Hry by sme mali dočkať už koncom októbra, veľa času nám nezostáa.