SME
Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Árijský Ježiš: Mali nacisti v biblickej histórii pravdu? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

jejšu bol žid a k tomu ešte veriaci..

rimania boli vtedy stelesnené zlo.. chlapec to zle niesol, raz sa zle vyspal a začal si namýšľať, že má tata z iných sfér.. drvivá väčšina židov jeho reči nebrala vážne a zvyšok už je história.. každopádne je zvláštne keď sa nacista kotlebba modlí k pani miriam, čistokrvnej židovke.. tak znie jej pôvodné meno, ktoré grécky preklad hodil na mariu a slováci zasa na máriu.. by mu tá teta ak by to videla dala takú přeshubu, že by to magian už nerozchodil..
 
Hodnoť

 

Vsetci predsa vedia ze Jezis bol släviän :D
 

kecáš

Ježiš bol Maďar.
http://www.tibet.hu/tibetpress...
*
Maďari dokonca učili Egypťanov stavať pyramídy a maďarskí cestovatelia sa bez problémov dohovorili s domorodcami v Amazónii ... maďarské písmo sa našlo v starých ekvádorských pyramídach... (koniec irónie)
 

 

Treba urobiť z Ježiška židovsko-árijského mulata, kríženého s mesticom so šikmími očami a nezabudnúť aj na Neandertálské gény, to je teraz IN. Potom bude vyhovovať takmer všetkým (neviem, ako ho skrížiť s Arabmi ?)
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

Rád by som vedel, ako to v hlave spracúvajú také kotleby, či vôbec tušia, že Ježiš bol žid, a že moslimovia a kresťania majú toho istého boha.
 

A to je ich stranu a poslancov

zasvätil nejaký vdp Košiar panne Márii. Čistej židovke. Keď nad tým začnú dumat tak sa im prevarí voda vo vígivke.
 

 

Pred cca 15 rokmi sa hrali na vojakov hlinkovej gardy a teraz sa hraju na stupencov Tisa.Malé pošahané,nič nevediace a netušiace detičky tie kotleby.
 
Hodnoť

Nieco sa mi mari

cital som to uz velmi, velmi davno ale myslienkou o arijskom mesiasovi sa zaoberal Oskar Ernst Bernhardt - Abd-ru. shin.
 


Najčítanejšie na SME Tech