SME
Piatok, 7. august, 2020 | Meniny má ŠtefániaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prečo sa vekom menia chute? Kozí syr nám zachutí až pred tridsiatkou (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Ktovie,
čo by dnes povedal Philippe Suchard a jeho chuťové poháriky na Milku. Skromne tipujem, že by zaplakal a to dosť horko. Takmer všetko, čo sa dnes vydáva za čokoládu je jeden nenormálne presladený, tukový, nadstavovaný hnus. Tie nemožne prekombinované chute a príchute radšej nebudem komentovať. Ako si kartel Kraft & Nestlé dovolia ľudí kŕmiť takým hnusom by mi mohlo byť záhadou. Ale nie je. Milka je zo všetkých najhoršia na trhu, ale ani Lindt u nás už nestojí za fajku močky. Nemôžem si dovoliť chodiť do Švajčiarska, Holandska a Belgicka každý víkend nakúpiť niečo znesiteľnejšie pre rodinné chuťové poháriky, lebo potrebujem mať čas na dôležitejšie veci. Želám si, aby sa konečne všade začalo viac dariť malým podnikateľom, ktorí budú ponúkať ľuďom kvalitu a nie odporné masáky za pár centov na úkor kvality do tých krabicových supermarketových veľkovýkrmní. Raz sa ľuďom otvoria oči. Verím tomu, že áno. Zbytočne veľa mudrovania v reklame tú "čokoládu" nevylepší. Skúste jej vrátiť chuť čokolády.
punchtime
Však ja som nepísal, že ty si ten snob, pre ktorého nie je nič vyrobené na Slovensku dobré. Pokiaľ nie si a zaujal ťa ten link, čo som dal, tak je všetko v pohode.
Skywalker
< 1 2

Všetko

je v pohode; úsmev..
 

 

neviem v ktorom storoci zijes ale z belgicka, holandska, svajciarska si mozes objednat cokoladu a ti pride tak ako ako cingrlatka z ciny, postou. Nemusis kvoli nakupu cestovat kazdy vikend.
 

Ja zasa neviem,

či rozumieš významu slova sarkastický, chlapče z budúcnosti.
 

< 1 2

Najčítanejšie na SME Tech