SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Model ukazuje, ako vyzerali deti predchodcov východných Európanov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

podla mna to je rasismus. a nieje tam zastupenie cernochov. Vid. napriklad
https://imgur.com/gallery/omno...
(Video game designer Daniel Vávra is called racist by an SJW for not putting black people in a videogame about medieval Czech kingdom. Explains that this is because there were none.)

takze som za prijatelne zastupenie cernochov medzi Starymi Slovanmi :D
 

 

ludom ***** ...
ruzovy SMERIARI zabanuj mi konto mam ich uz asi len 40
 
Hodnoť

Neviem, kde sa stala chyba,

ale mne sa zdajú byť tí ľudia starší ako na 10 a 13 rokov. Minimálne po 5 rokov by som im ešte pridal, ak nie viac. Keď celkovo zhodnotím ich vizáž, vyzerajú ako miešanci, ktorí majú z každej rasy niečo. Zaujímavé, že ten chlapec ako keby mal viac ázijské črty, kým tá deva pre zmenu európske. Tie čapaté nosy zasa naznačujú negroidnú rasu. Oblečením pripomínajú súčasné sibírske kmene, ktoré si ešte uchovali pôvodnú kultúru a zyyky. Vezmúc do úvahy, o akom dávnoveku hovoríme, odevy sú opracované na pomerne slušnej úrovni, aj z estetickej stránky, samozrejme, ak ich autori videa trocha neprikrášlili. Tiež by ma zaujímalo, ako vedci odhadli farbu kože, očí a vlasov. Žeby analyzovali ich DNA? Neviem, nie som až taký expert, aby som vedel, či sa dá z DNA určiť aj táto informácia, obzvlášť, keď ani vzorka DNA nemusí byť úplná.
 
Hodnoť

 

Ja som Slovák a podľa DNA pochádzam z oblasti Biskajského zálivu.
 

Chceš

tvrdiť, že si si nechal otestovať Y.chromozóm, Ak áno, nepíš kód svojj haploskupiny.
 
Hodnoť

Genezis 1, 26-27.

"A Bôh riekol: Učiňme človeka na svoj obraz a podľa svojej podoby...
A Bôh stvoril človeka na svoj obraz, na obraz Boží ho stvoril, mužské a ženské pohlavie ich stvoril".

KONEČNE som sa dozvedel, ako vyzerá pánbožko.
 

my sa zas vieme

dať pod obraz boží.
 

Bôh? Tak etnicita Boha je

už jasná, bol to určite Slovák ako repa.
 

Radšej by som tam napísal

"je" namiesto "bol", aby sa niektorí ľudia neurazili. Hoci medzitým už mohol zmeniť občianstvo.
 
Hodnoť

 

Nech černochom Boh žehná, je pri migrácií iné k povšimnutiu. V starých knihách je jeden zo spôsobov vlády uvádzaný fenomén idolizmu. Propagácia migrácie dnes je z presvedčenia úradníkov o tom, že niektorá populácia či etnikum je ku idolizmu viac vhodná, a pre idolizmus sa jej prisťahovalectvu bude/dá ľahšie vládnuť
 
Hodnoť

ignorantský článok

Súdruhovia, ukážte mi toho dnešného typického "východného Európana", nech si viem predstaviť, koho predchodcov má znázorňovať táto lebka stará 30.000 rokov. Lebo žiadny prototyp súčasného "východného Európana" neexistuje. Takže nemôže existovať ani jeho predchodca. Absolútna ignorácia dejín a dejín migrácie.
SMEtiari propagujú pavedu - a sú na to hrdí.
 

Hmmmm

že by vedec ?
To, že neskôr došlo k sťahovaniu etník a ich čiastočnému zmiešavaniu, znamená, že východo a severoeurópania nemali pred 30 000 rokmi predkov ?
Hmmm ...
 

všade, kam hrabnú archeológovia

nájdu keltské osídlenia :)

všade sú Kelti a preto už túto tému uzavrite. Raz a navždy :)

v euroázii to budú východní Kelti..dám na to krk :)

A ešte jedna poznámočka: Farba pleti, očí, vlasov je v súlade s momentálne presadzovanou ideológiou. Ak by v 1945 dopadli veci opačne, stavím sa, že rekonštrukcia by nám ukázala blonďavého svetlovlasého árijca :)
 
Hodnoť

 

Co to ma vo mne vyvolat? Ze odmietam prijat svojich "predkov"? Pretoze to, ze boli inej farby pleti mi je fuk. Je to znama a vseobecne akceptovana hypoteza.
Ja len chcem, aby migracia prebiehala tak, ako je vhodne pre civilizovanu krajinu v tomto storoci. To plati aj pre pokusy pomoct migrantom.
 
Hodnoť

No čo, vyzerajú ako ľudia. Hotový šok.

Hádam by príslušníci nášho druhu nevyzerali ako dáki Marťania, no nie ? Ľudia sú všade rovnako chvályhodní aj pokleslí, nech by boli aj fialovo-pepitoví so zelenými vlasmi.

Je fakt, že prehistorické populácie Európy sa často objavovali aj vo fenotypoch, ktoré už dnes nie sú tak bežné, ani v Európe, ani inde vo svete. Nie je to tak dávno, čo sme relatívne všetci vyzerali navonok pomerne podobne. Väčšie rozdiely na základe genetiky a geografie začali až počas posledných 10 000 - 20 000 rokov, keď postupne začala narastať svetová populácia ľudí, začali vznikať trvalejšie sídla a postupne sa utváral usadlejší spôsob života. S väčším počtom ľudí skôr či neskôr príde aj väčšia diverzifikácia vzhľadu. Za poslednej doby ľadovej bolo obdobie, keď svetová populácia nášho druhu nebola väčšia než dnešná populácia Slovenska.
 


Najčítanejšie na SME Tech