SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Podvádzať pri testoch mohli aj výrobcovia televízorov, Európa ich prešetrí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

LCS panel

to je nejaka novinka?
 

 

Asi nejaka mutacia choroby sialenych krav ;)
 

ESTEZE

to nieje LSD panel...
 

 

SDĽ panel..:D
 

 

SNS panel, a ukradne ti ak televizny signal.
 

TO

by bolo iba biele sumenie...
 
Hodnoť

Mna nezaujima spotreba.

Zaujima ma kvalita obrazu, mnozstvo uzitocnych a praktickych funkcii, pozorovaci uhol a dizajn vyrobku.
 

tak isto

ako ta nemusia trapit rozdiely euro6 a euro5. ale ako vidis, hon na carodejnice funguje napriek tomu, ze tvoj pohlad je prakticky. ono tie aktualne televizory zas tak vela nezeru a ak ano, pociti to moja penazenka. ale bruselski simlovia nechapu, ze proste nechcem, aby mi pomahali.
 

skoda ze stale

Nezapracovali viac na nastaveniach nahravania vysielania pvr
 
Hodnoť

...pravidlá

...správania dnes predovšetkým definuje profit...tak nebudme z toho teraz až takí prekvapení
 

Ďalšie políčko filmu,

prípadne jedno z prvých - na deň presne dva mesiace po poslednej aktualizácii si Windows7 používaný pomerne často kvôli jednoduchšej kompatibilite štýlov farebnosti a "hardvérových" v SLR (a vďaka neschopnosti výrobcov fotoaparátov) a možno bez súvislosti s paralelným prepnutím režimu napájania vs. šetrenia batérie atď. pomyslel - stále offline - že jeho 2,5-ročná orig. OEM inštalácia je "falšovaná". Výrobcovia fototechniky a mobilov pre Európu by takisto mali konečne prestať predstierať svoju "značkovosť" a vyrobiť niečo aj pre nešpionážne systémy určené na aj na prácu. Takto si človek celý deň užíva opakovane okná typu "Prevzatie požadovaných súčastí overenia pravosti, Inštaluje sa opravný balík, Systém Windows nie je pravý, Odoslanie žiadosti (vyžadujúce akýsi účet) a okno Microsoft Genuine Advantage a aj tak nič, lebo nie je zrejmá adresa na odosanie, iba vpravo dolu na obrazovke nápis "Windows 7 Zostava XXXX Táto kópia systému Windows nie je pravá". Inak okrem liknavosti výrobcov nepočítačovej techniky ani výrobca toho systému nie je bez viny - systém urobil svoj počin dva mesiace po poslednej aktualizácii, nie po nejakej inštalácii iného softvéru, a paradoxne aj nie po poslednej kontrole aktualizácií, ktorá bola 4 dni neskôr než aktualizácia. Ibaže by sa oddnes konal nejaký plánovaný festival masochistov, ale pochybujem.
 

dopl.

Obnovou pokusne na asi tretí deň používania pred rokmi je ten istý systém zasa nesfalšovaný, keďže sa našlo záchranné DVD. Vhodnejšia by bola asi bývala kompl. reinštalácia, updaty i tak vyše 8 hod. už po veľmi dlhom vyhľadaní, manuálne hľadanie inštalátorov updatu na ponuku Win 8 spomedzi úvodných asi 180 aktualizácií min. pol hodiny... Potom pri vypnutí ešte asi hodinový update a druhý pokus o defragmentáciu a scandisk... Optimáílna situácia pri potrebe umiestniť či skôr odumiestniť niekoho na/z nejaké pracovisko v čase masového nasadzovania nového typu Windows, ktorý niečo z toho zmení či zakáže umiestnením na cloude ako zbytočné, podľa mňa už aj predpokladateľná napr. v ľubovoľnom náhodnom ad-hoc absurdistane. CanikonPentaxSony, už má Váš marketing linuxy aspoň na pár desktopoch?
 
Hodnoť

však

preto sú to " smart " výrobky.
Nádejný zať si tiež na prvej návšteve u nastávajúcich svokrovcov neprdne pri stole (emisie ), ani nevychlastá viac ríbezľáku (spotreba ), ako je u neho bežné. Pravda ked je tiež dostatočne "SMART ".

Ale je zaujímavé, ked sa toto potvrdí, že to skúšajú (a aj sú odhaľovaní ) práve tí najväčší hráči na trhu v svojom segmente.
Budem znieť ako konšpirátor, ale fakt vyzerá, že sa niečo deje.
Ale to možno sa nedeje nič strašné, iba sa vracia Ježiš, a rozhodol sa , že ako prvé tu zatrhne klamanie :).
 

 

Žiadne prikázanie "Neoklameš" neexistuje, prečítaj si Bibliu.
 

no, je pravda

že nejaký odborník v tom nie som. Tak som si to vyguglil (ked tak kukám, tak ako neveriaci ďaur zhruba dodržiavam všetko od štvorky po desiatku-čo z toho, ked kvôli prvým trom, čo ma až tak nezaujímajú skončím v kotle ).
No ale veru pod tou osmičkou sa o tom klamaní dočítať dalo. Keď pravda si skúsení veriaci- profíci nemajú právo vyberať len to čo sa im práve hodí, potom je fakt, že hrubo to tam zvýraznené nie je.
 

 

Keby tam bolo Neoklameš, tak by farári nemohli normálne pracovať.
 
Hodnoť

 

este nech napisu ze klamu vo vecernych spravach a sme komplet..
 
Hodnoť

Socialisti-byrokrati

sa vo svojom snažení o "ochranu" - spotrebiteľa, životného prostredia atď. dostali úplne mimo realitu.
Ale to je pre socialistov bežná vec, že vedia lepšie, čo je dobré pre spotrebiteľa a životné prostredie, ako sami spotrebitelia a životné prostredie.
Televízory aj autá fungujú, iba sa musia inteligentne brániť pred socialisticko-byrokratickými nezmyselnými predpismi.
 

 

zial, niet socialistu, ktory by sa k tejto definicii hlasil
 
Hodnoť

Ako v skole

Poriadne sa na skusky pripravili
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Tech