SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Webkamery môžu špehovať aj nepozorovane (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Prelepit :)
 

 

Už je tam leukoplast. :)
 
Hodnoť

Len nech nech predložia správu aj naší

bezpečnostní analitici SIS, ako Snowden. Sudca v USA konštatoval, že nepredložila NSA dôkaz, že plošné odpočúvanie pomohlo v boji proti teroristom. Ja som čítal dosť dôkazov, že aj odpočúvaním vedeli o teroristických útokov 11. septembra. Dokonca ich varovali aj tajné služby Francúzka a ešte jednej krajiny. Zahrali si evidentne s tisícami obeťami, aby si zvýšili právomoci a financie s nešťastia.
Z minulej správy našej SIS som nič nepočul o čom by naši novinári nepísali.
Naposledy ma asi z SIS varovali, že ak neprestanem s takýmito článkami,( že nám môžu spustiť aj kameru na mobile ( urobia so mňa neakeho náboženského devianta. Rozpomenul som sa na správu tohto roku uverejnenú aj Sme, že stále hľadajú náboženských nepriateľov. Veď pamätáte, aká zamienka bola špehovať Nečasovú ženu (A samozrejme už aj jej šoféra). Bola to zámienka, že Nečasová sa rozprávala s Jehovistami. Ja som sa tiež rozpamätal, že ni už ex písala na súd, že sa jej vyhrážam slovami... čo boh spojí, to človek deliť nesmie, pričom ak sa tak nestane, tak ju vyhodím z balókna nášho bytu a ten byt má 13 poschodí!... vôbec ma nenapadlo v ten moment pre 24.12 že to vlastonoručne písala moja manželka na súd, lebo strojopis neovláda dodnes, ale niekto s SIS, znalý ako vynervovať. 23.12 som odvolal Okresnú sudkyňu dnes už aj predsedajúcu Okresného súdu a Sociálnu úrad navrhnútý pre zástupovanie mojích deti.
Pamätám ešte že polícia pýtala moje číslo mobilu. Ja som im ho poskytol. Smola bola že ma Timobil vypol pre dlhy tiež na vianoce. Ja som zúfalo kúpil SIM na Orange. Milá polícia mi zavolala na Orange číslo.
Naposledy sa ma v diskúsiach pýtal člen SIS, kde ná zavolať, aby mu spustili kameru na mobile? Tak som mu poradil Nešasovú milenku. Za mnou písal a podporil moje klesajúce preferencie neaký chlápík, ktorý dal priame odkazy,linky že polícia a tajní nám môžu spustiť aj kameru na mobile.
 


Najčítanejšie na SME Tech