SME
Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Obedná pauza: odhaľujte

Small Worlds je graficky minimalistická, ale prudko atmosferická a sugestívna hra, v ktorej je vašou úlohou nájsť východ z levelu. Čím viac z neho odkrývate, tým viac...

Small Worlds je graficky minimalistická, ale prudko atmosferická a sugestívna hra, v ktorej je vašou prostou úlohou nájsť východ z levelu. Čím viac z neho odkrývate, tým viac sa kamera vzďaľuje a ponúka vám tak ucelenejší obraz, kde sa to vlastne nachádzate. Víťaz hlavnej ceny v dizajnérskej súťaži webu s casual hrami jayisgames.com určite stojí za vyskúšanie.

small_worlds_b_.jpgo

Ovládanie:
Klávesnica - šípky, prípadne W, A, S, D (skákať sa navyše dá aj medzerníkom).

Ak poznáte podobnú návykovú hru, o ktorú by ste sa chceli podeliť s našimi čitateľmi, alebo ste nebodaj vytvorili nejakú vlastnú, napíšte nám na adresu slavomir.benko@smeonline.sk. Už zajtra sa váš tip môže objaviť v našej rubrike.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Tech

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Vedátorský podcast

Vďaka akému princípu lietajú lietadlá?

Ako vyzerá fyzika lietania.

Na Mesiaci má byť 4G sieť. Vybuduje ju Nokia

Zariadenie vynesú koncom roka 2022.

Vizualizácia práce astronautov na Mesiaci. NASA a telekomunikačný výrobca Nokia sa spojili, aby na našej družici poskytli prvú bezdrôtovú sieť 4G.
Koľko známych vesmírnych objektov na fotke nájdete? Fotka Tomáša Slovinského sa už tretíkrát za posledný rok stala Astronomickou snímkou dňa NASA.