SME
Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky

Obedná pauza: rýchle karty

V hre Speed musíte umiestňovať karty na odkladaciu kopu podľa jednoduchého pravidla – ich hodnota musí byť o jedno väčšia alebo menšia ako tá vyloženej karty. Cieľom je zbaviť sa svojich kariet skôr ako súper.

Zahrajte a stiahnite si zábavné hry na PLAY.SME.sk. Náš dnešný tip Turtix.

Očakáva ťa epický príbeh korytnačky - Turtix nevedel, čo sa stane, keď sa pokúsil začarovať silné kúzlo bez dozoru svojho učiteľa. Stratil kontrolu a teraz sú veci horšie, ako si myslel! Potrebuje tvoju pomoc! Potrebuje nájsť časti roztriešteného amuletu a pomôcť zachrániť mladé korytnačky, ktoré boli v tom zmätku zajaté. Navádzaj Turtix v jeho svete v tomto roztomilom dobrodružstve.

screenshot2.jpg screenshot3.jpg

V hre Speed treba umiestňovať karty na odkladaciu kopu podľa jednoduchého pravidla – ich hodnota musí byť o jedno väčšia alebo menšia ako tá na vyložených kartách. Cieľom je zbaviť sa svojich kariet skôr ako súper.


birds_b.jpg

Ovládanie:
Myšou premiestňujete karty na požadovanú kôpku. Ak už vy ani súper nemôžete žiadne karty umiestniť, kliknutím na balíček blikajúci na červeno (Flip Card) vyložíte na odhadzovaciu kôpku nové hodnoty.

Ak poznáte podobnú návykovú hru, o ktorú by ste sa chceli podeliť s našimi čitateľmi, alebo ste nebodaj vytvorili nejakú vlastnú, napíšte nám na adresu slavomir.benko@smeonline.sk. Už zajtra sa váš tip môže objaviť v našej rubrike.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Tech

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Dušan Kováčik v sprievode príslušníkov Zväzu väzenskej a justičnej stráže.

Súd vymeral Kováčikovi aj trest prepadnutia majetku.


7 h

Neprehliadnite tiež

Matematik Zbyněk Kubáček z Katedry matematickej analýzy a numerickej matematiky na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky UK.

Vystúpi na Európskej noci výskumníkov.


11 h

Pozrite si live stream z prednášok Noci výskumníkov.


14 h
Hrebeň Wdowiak.

Preprava stavebného materiálu na Mars by bola astronomicky drahá.


ČTK 18. sep
Skryť Zatvoriť reklamu