SME
Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

Obedná pauza: opatrný let

Blob Lander je inšpirovaný starodávnou klasikou Lunar Lander, v ktorej bolo vašim cieľom veľmi opatrne manipulovať s vesmírnou raketou a bezpečne pristáť. Rovnaká precízna manipulácia vás čaká aj v dnešnej Obednej pauze, akurát je obohatená o moment zbier

Blob Lander je inšpirovaný starodávnou klasikou Lunar Lander, v ktorej bolo vašim cieľom veľmi opatrne manipulovať s vesmírnou raketou a bezpečne pristáť. Rovnaká precízna manipulácia vás čaká aj v dnešnej Obednej pauze, akurát je obohatená o moment zbierania kľúčov, šetrenia paliva či vyhýbania sa nepriateľom.

pod_b.jpg

Ovládanie:
Vesmírne plavidlo ovládate stláčaním šípok doprava, doľava a hore. Žiadna "brzda" v hre neexistuje, preto sa nerozbehujte nerozvážne príliš rýchlo jedným smerom. Veľa prekážok treba prekonať doslovným ťukaním do klávesov.

Ak poznáte podobnú návykovú hru, o ktorú by ste sa chceli podeliť s našimi čitateľmi, alebo ste nebodaj vytvorili nejakú vlastnú, napíšte nám na adresu slavomir.benko@smeonline.sk. Už zajtra sa váš tip môže objaviť v našej rubrike.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Tech

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Hrebeň Wdowiak.

Preprava stavebného materiálu na Mars by bola astronomický drahá.


ČTK 2 h
Skryť Zatvoriť reklamu