SME
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Zahraničná tlač, rozprávky pre deti ...

Radi surfujete a dochádza vám dych pri hľadaní noviniek? Nechajte sa inšpirovať dnešnými tipmi.

Pressdisplay.com: zahraničná tlač pod palcom

Ak obľubujete zahraničnú tlač, potom viete aká je situácia. V knižniciach sa zvyknú niektoré denníky objavovať aj s mesačným odstupom, v stánkoch vás jeden výtlačok amerického denníka môže vyjsť aj na sto korún. Dvestopäťdesiat novín a časopisov z 55 krajín sveta - to vám v najnižšom programe za približne 300 korún mesačne ponúka stránka www.pressdisplay.com. Všetko v pôvodnej grafike a v ten istý deň, keď noviny vyšli. Vďaka vstavanému prehliadaču bude vaše čítanie komfortné, noviny sa dajú tlačiť, ukladať na disk, jednotlivé články možno zväčšovať a dá sa v nich aj vyhľadávať.

Rozpravky.wz.cz: rozprávky pre deti

Rozprávky, rôzne rečňovanky, básničky, vymaľovávanky - to všetko patrí k detskému veku. Ak sa vaša domáca databáza vhodných textov a obrázkov vyprázdnila, skúste sa inšpirovať obsahom stránok rozpravky.wz.cz. Momentálne tu nájdete viac ako 120 rozprávok, 224 básničiek a 254 vymaľovávaniek. Ak ste doma s deťmi, oceníte časť Aktivity, autori sem umiestnili veľké množstvo hier s ich podrobným popisom. Niekoľko klasických rozprávok Pavla Dobšinského nájdete zasa na stránke www.klasici.sk/rozpravky/index.html

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Tech

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Vedátorský podcast

Vďaka akému princípu lietajú lietadlá?

Ako vyzerá fyzika lietania.

Na Mesiaci má byť 4G sieť. Vybuduje ju Nokia

Zariadenie vynesú koncom roka 2022.

Vizualizácia práce astronautov na Mesiaci. NASA a telekomunikačný výrobca Nokia sa spojili, aby na našej družici poskytli prvú bezdrôtovú sieť 4G.
Koľko známych vesmírnych objektov na fotke nájdete? Fotka Tomáša Slovinského sa už tretíkrát za posledný rok stala Astronomickou snímkou dňa NASA.