SME
Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Bude štvrtý Driver!

Najväčšie sklamanie tohto roku? Určite Driv3r. Preto je obrovským prekvapením, že sa Reflection Interactive vrhli na ďalšie pokračovanie, s pracovným názvom Driver 4. Autori vedia o chybách svojho dietka, uvedomujú si problémy verzie PS2 a prasáckej konverzie na PC a dušujú sa, že tentoraz to bude lepšie. Viera je pekná vlastnosť, ale hádam dáme ešte Reflectionu druhú šancu. Hlásenie o návrate k prvému dielu berieme ako samozrejmosť, veríme, že sa upustí od hrozných peších misií a zostane nám číre jazdenie po meste. Po vzore série Grand Theft Auto nebudeme nekompromisne zviazaný príbehom, ale dočkáme sa voľnosti. Dokonca sa chystá aj multiplayer. Uvidíme, Atari nepomohla s trojkou ani obrovská mediálna kampaň, štvrtý diel sa chystá pre PS2, PC a Xbox a dátum vydania nebol stanovený.

Zdroj: www.bluesnews.com

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Tech

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Vedátorský podcast

Vďaka akému princípu lietajú lietadlá?

Ako vyzerá fyzika lietania.

Na Mesiaci má byť 4G sieť. Vybuduje ju Nokia

Zariadenie vynesú koncom roka 2022.

Vizualizácia práce astronautov na Mesiaci. NASA a telekomunikačný výrobca Nokia sa spojili, aby na našej družici poskytli prvú bezdrôtovú sieť 4G.
Koľko známych vesmírnych objektov na fotke nájdete? Fotka Tomáša Slovinského sa už tretíkrát za posledný rok stala Astronomickou snímkou dňa NASA.