SME
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Ascaron je distribútorom Cenegy Publishing vo Veľkej Británii

Nemecký Ascaron bude distribuovať 4 tituly českej Cenegy Publishing na území Veľkej Británie, z čoho mali radosť obaja zástupcovia firiem. Ascaron tak získal práva na zaujímavé produkty, ktoré majú v sebe riadny potenciál. El Matador je 3rd person taktickou akčnou hrou, kde sa hráč ocitne v úlohe DEA agenta, prichádzajúceho do prostredia s organizovaným zločinom v Južnej Amerike.

UFO Aftershock je pokračovanie úspešného titulu UFO: Aftermath, stratégie s nepríjemným príbehom, napadla nás totiž mimozemská civilizácia a prežila len skupinka ľudí, bojujúcich o svoj život.

The Roots bude akčné RPG s komplexným a prepracovaným príbehom, úžasným svetom, kde hráč postupne odhaľuje jeho zákutia a pri cestovaní s partiou hrdinov zvádza boje a nebezpečnými monštrami.

Na záver sme si nechali Creature Conflict: Vojna klanov, ťahovú stratégiu, ktorá u nás už vyšla a mohli ste si prečítať i našu recenziu. Arkádové prvky, úspešne odskúšané v sérii Worms (pripravuje sa štvrtý diel Worms 4: Mayhem) a vtipné súboje zvieratok sú v kurze vždy.

Zdroj: www.worthplaying.com

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Tech

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nielen o relativite času a priestoru, ale aj o filozofickej relativite všetkého diskutujú Jakub a Jaro

4 h

Ako sa stali čísla nástrojom na skúmanie prírody.

18 h