SME
Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Unreal Engine 3 bude fenomenálny!

Server GamesIndustry zverejnil rozhovor s Mark Reinom z Epic Games, ktorého obsahom bolo zverejnenie informácií o Unreal Engine tretej generácie. Celé interview si samozrejme môžete prečítať, Markove úvahy vo vývoji grafickej stránky sa oplatí pozrieť.

Dnes sa objavuje množstvo hier s priemerne 8.000 polygónovými postavami a Epic Games so svojim enginom ponúknu oveľa viac - tisícnásobné zvýšenie počtu polygónových modelov vyráža dych a Mark uviedol, že vytvorili i 14 mil.polygónový model a vyzerá výborne. Sami si nevieme tento výtvor predstaviť a dôležitá bude sila grafických kariet najnovšej generácie ako napríklad NVIDIA 6800. Finančná podpora je rentabilná hlavne vďaka licencovaniu už vytvoreného a odskúšaného enginu a my sa tešíme na prvé prezentácie.

Zdroj: www.ggmania.com, www.gamesindustry.biz

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME Tech

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Vedátorský podcast

Vďaka akému princípu lietajú lietadlá?

Ako vyzerá fyzika lietania.

Na Mesiaci má byť 4G sieť. Vybuduje ju Nokia

Zariadenie vynesú koncom roka 2022.

Vizualizácia práce astronautov na Mesiaci. NASA a telekomunikačný výrobca Nokia sa spojili, aby na našej družici poskytli prvú bezdrôtovú sieť 4G.
Koľko známych vesmírnych objektov na fotke nájdete? Fotka Tomáša Slovinského sa už tretíkrát za posledný rok stala Astronomickou snímkou dňa NASA.